Loading...

Witamy na naszej stronie internetowej. Niestety, Twoja wyszukiwarka nie spełnia wymogów współczesnego kodowania. Zaktualizuj swoją wyszukiwarkę lub pobierz inną:

  1. Google Chrome pobierz
  2. Firefox pobierz
Kontrast: A A
Czcionka: A A+ A++
Poradnik Kuracjusza
19-08-20168:07 pm

Poradnik Kuracjusza

Tak jak obiecaliśmy mamy przyjemność zaprezentować Państwu „Poradnik Kuracjusza”.

To wyjątkowe w polskiej branży uzdrowiskowej ponad 100-u stronicowe wydanie w twardej oprawie jest do zakupienia od dziś!

Poradnik na swoich stronach informuje o walorach leczniczych, dwóch wyjątkowych uzdrowisk Lądka-Zdroju i Długopola-Zdroju, jak również szczegółowo opisuje metody leczenia, profile lecznicze, wszystkie oferowane zabiegi, kuracje, sanatoria, szpitale oraz zakłady przyrodolecznicze, które pozwolą poznać nas bliżej.

Poradnik do nabycia w:
• e-sklep: esklep.uzdrowisko-ladek.pl,
• punkty informacyjne w Lądku-Zdroju: „Zdrój Wojciech”, „Jubilat”, „Adam”
• pijalnia uzdrowiskowa w Długopolu-Zdroju

„Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2017.880 tj. z późń. zm). Bez zgody Właściciela strony zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.”