Loading...

Witamy na naszej stronie internetowej. Niestety, Twoja wyszukiwarka nie spełnia wymogów współczesnego kodowania. Zaktualizuj swoją wyszukiwarkę lub pobierz inną:

  1. Google Chrome pobierz
  2. Firefox pobierz
Kontrast: A A
Czcionka: A A+ A++
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
01-07-201910:44 am

NAGRODY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI QI 2019

w kategorii IQ Services- usługi najwyższej jakości

Pakiet leczniczy  „W trosce o Seniora”

 

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż po raz kolejny Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. zostało nagrodzone Złotym Godłem  Najwyższej Jakości Quality International
w kategorii IQ Services- usługi najwyższej jakości świadczone w zakresie pakietu leczniczego „W trosce o Seniora”.

Najwyższa Jakość QI, to projekt którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie
i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Bardzo dziękujemy Kapitule Programu za docenienie świadczonych przez nas usług.

„Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2017.880 tj. z późń. zm). Bez zgody Właściciela strony zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.”