Loading...

Witamy na naszej stronie internetowej. Niestety, Twoja wyszukiwarka nie spełnia wymogów współczesnego kodowania. Zaktualizuj swoją wyszukiwarkę lub pobierz inną:

  1. Google Chrome pobierz
  2. Firefox pobierz
Kontrast: A A
Czcionka: A A+ A++
Międzynarodowe Targi Turystyki i Spa GLOBalnie
03-04-201712:31 pm
Tegoroczna 23. edycja Targów Turystycznych i Spa GLOBalnie odbywa się w dniach 31 marca – 2 kwietnia br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym zlokalizowanym w samym centrum Katowic.

Na tak ważnym wydarzeniu branżowym o charakterze turystyczno-wypoczynkowym nie mogło zabraknąć oferty “Uzdrowiska Lądek-Długopole” S.A. Nasze stoisko jest już gotowe na rzesze odwiedzających nas klientów indywidualnych i grupowych.

„Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2017.880 tj. z późń. zm). Bez zgody Właściciela strony zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.”