Loading...

Witamy na naszej stronie internetowej. Niestety, Twoja wyszukiwarka nie spełnia wymogów współczesnego kodowania. Zaktualizuj swoją wyszukiwarkę lub pobierz inną:

  1. Google Chrome pobierz
  2. Firefox pobierz
Kontrast: A A
Czcionka: A A+ A++
Dolnoślązak w Uzdrowisku - rabat 5% na usługi lecznicze dla mieszkańców Dolnego Śląska

Czas trwania: 15 min

Cena: 20 zł

Suchy hydromasaż - NOWOŚĆ

komfortowy, bezpieczny i zupełnie bezinwazyjny zabieg, wykonywany za pomocą innowacyjnego urządzenia AQUATIZER, wykorzystujący zalety hydroterapii i termoterapii bez kontaktu pacjenta z wodą.

Działanie „suchego hydromasażu” wpływa pozytywnie na cały organizm: skutecznie rozluźnia mięśnie i łagodzi objawy bólowe, poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki limfatyczne oraz pomaga walczyć z otyłością i cellulitem. Możliwość doboru odpowiedniej siły masażu zwiększa skuteczność terapii i zapewnia jej szybkie efekty. Hydromasaż na sucho umożliwia skorzystanie z masażu wodnego osobom, które mają przeciwwskazania do klasycznej hydroterapii, np. choroby skórne.

Zabieg dostępny bez ordynacji lekarskiej w: Zdroju Wojciech

Czas trwania: 15 min

Cena: 40 zł

Masaż klasyczny (kręgosłupa, kończyn)

celem masażu klasycznego jest pobudzenie w tkankach krążenia krwi i limfy, wzmożenie dopływu produktów odżywczych do mięśni oraz szybsze wyeliminowanie produktów rozpadu powstających w czasie pracy mięśni (kwas mlekowy). Masaż reguluje napięcie mięśniowe, poprawia ruchomość stawów po urazach, stanach zapalnych lub długotrwałym unieruchomieniu, sprzyja regeneracji sił w okresie rekonwalescencji. Ponadto zwiększa elastyczność i ukrwienie skóry, działa odprężająco, usuwa zmęczenie.

Zabieg dostępny bez ordynacji lekarskiej w: Zdroju Wojciech, Stanisławie, Jubilacie, Janie

Czas trwania: 10 min

Cena: 25 zł

Aquavibron

jest to masaż suchy wykonywany przez terapeutę aparatem z drgającą membraną, którą w drgania wprowadza woda przepływająca pod ciśnieniem. Zróżnicowane kształty membran pozwalają na wykonanie różnorodnych rodzajów masażu, kształt membrany decyduje także o sile bodźca terapeutycznego. Działanie aquavibronu jest zbliżone do masażu klasycznego – zabieg przywraca równowagę napięć mięśniowych, zwiększa elastyczność skóry i jej ukrwienie, poprawia trofikę tkanek, sprzyja regeneracji sił w okresie rekonwalescencji. Wibracje o dużej częstotliwości i małej amplitudzie działają tonizująco, natomiast o małej częstotliwości i dużej amplitudzie – pobudzająco.

Zabieg dostępny bez ordynacji lekarskiej w: Zdroju Wojciech, Stanisławie, Jerzym, Janie, Jubilacie

Czas trwania: 15 min

Cena: 45 zł

Cena weekend/święta: 50 zł*

Masaż podwodny

polega na masowaniu ciała przez terapeutę strumieniem wody siarczkowo-fluorkowej wydobywającej się pod ciśnieniem z węża zakończonego dyszą. Masaż zwiększa ukrwienie tkanek, usprawnia przepływ chłonki, zwiększa elastyczność mięśni, zmniejsza bóle stawowe i mięśniowe, poprawia ruchomość stawów, krążenie obwodowe oraz ogólne samopoczucie. Użycie wody mineralnej do zabiegu dodatkowo zwiększa jego walory terapeutyczne.

Zabieg dostępny bez ordynacji lekarskiej w: Zdroju Wojciech, Stanisławie

Czas trwania: 50 min

Cena: 120 zł

Masaż odchudzający całego ciała

wykonywany jest w oparciu o całościowy masaż leczniczy, łącząc w sobie techniki masażu klasycznego i technik łącznotkanowych. Polecany szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic pośladków, bioder i ud, przyczynia się również do ogólnego spadku wagi. Masaż odchudzający polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu, działa ujędrniająco na ciało. Modelując sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających.

Zabieg dostępny bez ordynacji lekarskiej w: Zdroju Wojciech

Czas trwania: 50 min

Cena: 120 zł

Masaż relaksacyjny całego ciała

sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność. Masaż jest wymarzonym elementem prawdziwego wypoczynku.

Zabieg dostępny bez ordynacji lekarskiej w: Zdroju Wojciech

Czas trwania: do 25 min

Cena: 15 zł

Masaż uciskowy sekwencyjny - NOWOŚĆ

zabieg ten polega na sekwencyjnym masażu uciskowym kończyn górnych lub dolnych, usprawniającym krążenie obwodowe, stymulującym drenaż żylny i limfatyczny, wpływającym na uelastycznienie i odżywienie tkanek. Szczególnie przydatny w leczeniu niewydolności żylnej i limfatycznej, obrzękach kończyn górnych po mastektomii, rehabilitacji po urazach i kontuzjach oraz w terapii defektów estetycznych skóry – np. cellulitu, otyłości.

Zabieg dostępny bez ordynacji lekarskiej w: Adamie
„Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2017.880 tj. z późń. zm). Bez zgody Właściciela strony zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.”