Loading...

Witamy na naszej stronie internetowej. Niestety, Twoja wyszukiwarka nie spełnia wymogów współczesnego kodowania. Zaktualizuj swoją wyszukiwarkę lub pobierz inną:

  1. Google Chrome pobierz
  2. Firefox pobierz
Kontrast: A A
Czcionka: A A+ A++

Serdecznie zapraszamy na leczenie i zabiegi do Uzdrowiska Lądek-Zdrój!

Lądek-Zdrój to uzdrowisko specjalizujące się w terapii schorzeń narządu ruchu, osteoporozy, chorób neurologicznych, schorzeń skórnych i metabolicznych, chorób układu krążenia i problemów wieku dojrzałego.

Zachęcamy do zakupu zabiegów dla bliskich w formie prezentu

Informacja i rejestracja:

Punkt sprzedaży w Wojciechu

Pl. Mariański 13
57-540 Lądek-Zdrój

+48 74 811 54 74 +48 74 814 66 66
informacja@uzdrowisko-ladek.pl

CENNIK ZABIEGÓW

SKIEROWANIE NA ZABIEGI REHABILITACYJNE

SKIEROWANIE NA ZABIEGI BALNEOLOGICZNE

REGULAMIN ZABIEGOWY

  • +48 74 814 64 37 +48 74 814 66 66

Zapraszamy na zabiegi osoby odczuwające dolegliwości bólowe kręgosłupa i stawów, pacjentów po przebytych urazach i operacjach, osoby pragnące usprawnić krążenie i metabolizm, wyleczyć problemy skórne lub zregenerować siły, odzyskać witalność i dobrą kondycję.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty zabiegowej naszego Uzdrowiska

SZCZEGÓLNIE POLECAMY: unikatowe lądeckie wody termalne siarczkowo- fluorkowe, innowacyjne metody terapeutyczne, tradycyjne zabiegi borowinowe, krioterapię ogólnoustrojową, gimnastykę leczniczą, zabiegi fizykalne, radonoterapię, masaże:

  • Kuracjuszy ambulatoryjnych pełnopłatnych przyjmuje lekarz w “Zdroju Wojciech”: od poniedziałku do piątku w godzinach 1200 – 1230.

Przed wizytą lekarską zapraszamy do Punktu Obsługi Kuracjusza w “Zdroju Wojciech” w celu rejestracji.

  • Dla ułatwienia skorzystania z pełnopłatnych zabiegów lądeckich wymagających ordynacji lekarskiej przygotowany został druk skierowania na zabiegi rehabilitacyjne oraz druk skierowania na zabiegi balneologiczne . Wystarczy wydrukować wybrane skierowanie i udać się do swojego lekarza rejonowego, który – przy braku przeciwwskazań – może zaordynować wybrane zabiegi.
  • Osoby chcące skorzystać z leczenia pełnopłatnego posiadające już skierowanie na zabiegi wystawione przez lekarza (POZ lub specjalistę) zapraszamy do Punktu Obsługi Kuracjusza w “Zdroju Wojciech” w celu ustalenia terminu realizacji zabiegów.
  • Informujemy, iż wybrane zabiegi w Lądku-Zdroju dostępne są bez skierowania lekarskiego (cennik zabiegów ). Osoby chcące skorzystać z pełnopłatnych zabiegów niewymagających ordynacji lekarskiej zapraszamy do  Punktu Obsługi Kuracjusza w “Zdroju Wojciech” w celu ustalenia terminu realizacji zabiegów.
  • Mając na uwadze Państwa wygodę prosimy o wcześniejesze sprawdzenie dostępności wybranych zabiegów oraz ich rezerwację drogą mailową lub telefoniczną.
„Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2017.880 tj. z późń. zm). Bez zgody Właściciela strony zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.”