Loading...

Witamy na naszej stronie internetowej. Niestety, Twoja wyszukiwarka nie spełnia wymogów współczesnego kodowania. Zaktualizuj swoją wyszukiwarkę lub pobierz inną:

  1. Google Chrome pobierz
  2. Firefox pobierz
Kontrast: A A
Czcionka: A A+ A++

Serdecznie zapraszamy na kurację do Uzdrowiska Lądek-Zdrój!

Lądek-Zdrój to uzdrowisko specjalizujące się w terapii schorzeń narządu ruchu, osteoporozy, chorób neurologicznych, schorzeń skórnych i metabolicznych, chorób układu krążenia i problemów wieku dojrzałego.

Koszt tygodniowego pobytu w pokoju dwuosobowym:

JAN/JUBILAT : od 1211 zł

JÓZEF/ADAM/STANISŁAW : od 1211 zł

ZDRÓJ WOJCIECH* : od 1687 zł

* w cenie noclegu codzienna, jednorazowa kąpiel w basenie termalnym

  • +48 74 814 64 37 +48 74 814 66 66

Osoby dbające o swoje zdrowie, które chcą – bez długiego oczekiwania na uzyskanie skierowania – zregenerować siły oraz odzyskać dobrą kondycję zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty leczniczej i wypoczynkowej naszego Uzdrowiska:

Pacjentów ze znacznymi ograniczeniami w sprawności i samodzielności zapraszamy do Szpitala rehabilitacyjnego „Stanisław” – jest to nowoczesny obiekt, w pełni przystosowywany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, także osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Osoby o dużym stopniu niepełnosprawności mają w „Stanisławie” zagwarantowaną pomoc przy korzystaniu z zabiegów leczniczych.

„Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2017.880 tj. z późń. zm). Bez zgody Właściciela strony zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.”