Loading...

Witamy na naszej stronie internetowej. Niestety, Twoja wyszukiwarka nie spełnia wymogów współczesnego kodowania. Zaktualizuj swoją wyszukiwarkę lub pobierz inną:

 1. Google Chrome pobierz
 2. Firefox pobierz
plende
Kontrast: A A
Czcionka: A A+ A++

Atrakcyjny obiekt sanatoryjny położony w centrum uzdrowiska, na obrzeżu Parku Zdrojowego, wybudowany w 1834 roku jako jeden z pierwszych w Długopolu-Zdroju budynków uzdrowiskowych.

ul. Wolna 4, 57-520 Długopole-Zdrój
74 813 90 84, 74 813 90 75 - dyżurka
74 813 90 51 - informacja i rezerwacja pobytów

Atrakcyjny obiekt sanatoryjny położony w centrum uzdrowiska, na obrzeżu Parku Zdrojowego, wybudowany – jako jeden z pierwszych w Długopolu – Zdroju budynków uzdrowiskowych – w 1834 roku, na miejscu starszego, drewnianego obiektu z 1819 roku. Do końca XIX wieku pełnił funkcję Domu Zdrojowego z częścią hotelową, zabiegową oraz salą taneczną i winiarnią. Przebudowywany kolejno w 1906 i 1970 roku, w 2012 roku przebył kompleksową modernizację. Aktualnie przygotowany na przyjęcie 49 osób w eleganckich pokojach z łazienkami: jedno-, dwu- i trzyosobowych. Pokoje wyposażone są w telewizory, czajniki oraz łącza internetowe. Część pokoi przystosowana jest do pobytu osób niepełnosprawnych.

UE
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

Dostępne na miejscu:
 • opieka lekarska i pielęgniarska
 • recepcja Hostelu „Fortuna” (w dyżurce pielęgniarskiej)
 • jadalnia
 • winda
 • taras widokowo – wypoczynkowy
 • zabiegi rehabilitacyjne (oscylacja głęboka DEEP OSCILLATION, elektrostymulacja BODYFLOW, pole magnetyczne MAGCELL)
 • kawiarenka „Uzdrowiskowa”
 • przechowalnia rowerów i nart
Dostępne w pobliżu:
 • Pijalnia Uzdrowiskowa, Centrum Obsługi Kuracjusza – 50m
 • Park Uzdrowiskowy – 30m
 • Zakład Przyrodoleczniczy „Karol” (hydroterapia, balneoterapia, fizykoterapia, kinezyterapia, masaże, zabiegi relaksacyjne – około 40 rodzajów zabiegów) – 150m
 • Hostel „Fortuna” (gabinet suchych kąpieli CO2) – 30m
 • Sanatorium „Ondraszek” (gimnastyka indywidualna, krioterapia miejscowa, fotel masujący) – 200m
 • Szpital uzdrowiskowy „Mieszko” (hydroterapia, fizykoterapia, kinezyterapia, masaże, zabiegi relaksacyjne) – 200m
 • gimnastyka w basenie, basen, sauny (SPA Medical „Dwór Elizy”) – 330 m
 • porady dietetyczne (Szpital uzdrowiskowy „Mieszko”) – 200m
 • parking niestrzeżony płatny – 150m
 • apteka – 150m
 • agencja pocztowa – 250m
 • biblioteka – 150m
 • kaplica uzdrowiskowa (w lewym skrzydle szpitala „Mieszko”) – 200m
 • sklepy spożywcze – 30m i wielobranżowe – 150m
 • restauracje i kawiarnie – 30 do 350m
 • wypożyczalnia rowerów – zamówienie przez telefon
 • bankomat (Sanatorium „Ondraszek”) – 200m
 • przystanek autobusowy – 100m, stacja kolejowa – 1000m (w dni planowych przyjazdów i wyjazdów pacjentom ze skierowaniem NFZ i ZUS zapewniamy bezpłatny transport ze stacji kolejowej i na stację kolejową)
Obiekt na mapie
Księga gości

Może jest przesadą nazywanie się stałym bywalcem po trzykrotnym pobycie, ale my tak się czujemy. Serdecznie dziękujemy za profesjonalne podejście do kuracjuszy, przemiłą obsługę podczas zabiegów oraz doskonałą atmosferę w „Dąbrówce”. Podziękowania kierujemy do całego personelu Uzdrowiska, a szczególnie dla Pani dr Sędziak. Wdzięczni kuracjusze. P.S To nie jest nasz ostatni pobyt. Do zobaczenia!

BARBARA, MACIEJ I EDWARD Z WROCŁAWIA, 12.03.2016

Dziękuję za miły pobyt, za przeprowadzone zabiegi rehabilitacyjno – lecznicze, za miły rodzinny akcent stworzony przez personel w „Dąbrówce”, za miłe wspomnienia. Życzę samych dobrych klientów. Wszystkiego dobrego dla całego personelu.

KAROL Z MYSZKOWA, 03.2016

Jestem po raz drugi w „Dąbrówce” na turnusie 7-dniowym. Teren piękny, zabiegi skuteczne, a najważniejsze to wspaniała obsługa: Pani Doktor, Panie Pielęgniarki, kuchnia i wszystkie osoby, które tu spotkałam. Zrobię wszystko, aby tu przyjechać za rok.

ELŻBIETA Z OLEŚNICY, 03.2016

Bardzo dziękujemy za opiekę lekarską pani dr Aleksandrze Sędziak, paniom pielęgniarkom, rehabilitantom, a także całej kuchni za smaczne posiłki.

JANINA I KAZIMIERZ Z PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO, 02.2016

Okres od 25.01. do 15.02.2016 pozostanie dla nas wspaniałym wspomnieniem. W okresie niemal zimowym także może być super. Tak było. Pobyt w sanatorium „Dąbrówka” uważam za bardzo udany. Warunki pobytowe, wyżywienie, obsługa jak i baza zabiegowa super. Profesjonalna kadra, miła obsługa, doskonałe menu. Pozdrawiamy gorąco Dyrekcję i cały personel „Dąbrówki”. Będziemy to miejsce polecać niezdecydowanym.

JADWIGA I FRANCISZEK Z KARTUZ, 01.2016

Serdeczne podziękowania, szczególnie paniom pielęgniarkom, za pomoc w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru i ciśnienia krwi. O okolicznościach przyrody napisano tak wiele, że nic więcej dodawać nie muszę. „Dąbrówka – Królowa”.

MATYLDA Z GŁOGOWA, 01.2016

Dziękując całemu personelowi, który swoim zaangażowaniem i miłą atmosferą umożliwia pensjonariuszom wspaniały pobyt, życzymy wielu pozytywnych chwil, optymizmu i zrozumienia dla uczestników turnusu. Jesteśmy tutaj drugi raz i na pewno jeszcze tu wrócimy.

AGATA I WALDEK, 01.2016

Serdecznie dziękujemy całemu personelowi medycznemu, gospodarczemu, przemiłej obsłudze kuchni i stołówki za smaczne posiłki i dużo uśmiechu. Dziękujemy za zabiegi, które były wykonywane przez profesjonalny personel. Gdyby wśród wielu uzdrowisk Długopole-Zdrój startowało do konkursu zdobyłoby duże wyróżnienie. Życzymy oby tak dalej!

WIESŁAWA I JULIAN Z WROCŁAWIA, 01.2016

Dziękujemy bardzo za wspaniałe zabiegi i profesjonalną obsługę, co spowodowało miłą i sympatyczną atmosferę. Z przyjemnością do Was wrócimy. Całemu personelowi życzymy spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2016.

HENRYKA, DANUTA, KRYSTYNA, BARBARA, 12.2015

Długopole jest magiczne! Cisza jak nigdzie już… a nocą gwiazdy jak spodeczki! Poeta powiada: „Byli szczęśliwi dawni poeci, świat był jak drzewo oni jak dzieci”. Pasuje to do wspaniałej Dąbrówki! Z wdzięcznością,

DR JADWIGA, 09.2015

Serdeczne podziękowania za troskliwą opiekę medyczną, za wspaniałe posiłki i estetykę podania składają kuracjusze ze Złocienia – zachodniopomorskie.

JADWIGA i WOJTEK, 09.2015

Serdecznie dziękuję za możliwość pobytu w cudownym Uzdrowisku Długopole – Zdrój wszystkim wspaniałym ludziom, których miałam szczęście spotkać w „Dąbrówce”. Dziękuję pani dr Aleksandrze Sędziak za profesjonalną pomoc medyczną i zlecone zabiegi. Cały personel medyczny zasługuje na słowa uznania za ogromne serce, życzliwy uśmiech na co dzień i fachowość. Moje podziękowania obejmują oczywiście cały personel tej wspaniałej placówki pod fachowym kierownictwem pani dr Sędziak. Atmosfera pracy jaka tu panuje stwarza nadzieję na pełny sukces, czego z głębi serca życzę. Pozostaję z wyrazami serdecznej pamięci i ogromnej wdzięczności.

D.S., 12.07.2015

Tak jak wzorzec miary, przechowywany w Sevres (pod Paryżem) – służy od lat ludzkości – tak Uzdrowisko w Długopolu, winne być wzorcem dla pozostałych uzdrowisk w kraju. Wszystkie zespoły ludzkie, począwszy od obsługi kuracjusza, personel medyczny, techniczny, żywieniowy, utrzymujący czystość – pracują według najlepszej woli i wiedzy jaką posiadają. Jest to wynik właściwej relacji zwierzchnik – podwładny, które ułożyła i wspaniale egzekwuje Pani Ordynator dr A.Sędziak. Dowodem tego jest wysoka fachowość, wysoka kultura osobista, uśmiech na twarzy całego personelu. Z podziękowaniem za kolejny mile spędzony pobyt – życzę aby Wasze wszystkie marzenia były w zasięgu ręki.

TADEUSZ Z WROCŁAWIA, 05.2015

Dziękujemy bardzo za wspaniałych pracowników, atmosferę, cudowne zabiegi..

DOROTA, HENRYK, WIKTORIA, MIROSŁAWA, 05.2015

Popieramy wszystkie pozytywne opinie, serdeczne zdania, ciepłe słowa o pracy personelu i funkcjonowaniu uzdrowiska. Dziękujemy za życzliwość, serdeczność i fachowość wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że trzytygodniowy pobyt w Długopolu poprawił nasz stan zdrowia, dał chwile radości i wytchnienia. Sanatorium „Dąbrówka” uważamy za szczególnie przyjazne miejsce dla kuracjuszy. Doświadczyłyśmy tu opieki i troski ze strony lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów(-tek), obsługi kuchni i całego obiektu. Dziękujemy!!!!!

JOLANTA, BARBARA, 27.03.2015

Było pięknie i miło. Na pewno tu wrócimy.

MARIA I ZBIGNIEW, 29.03.2015

Całemu personelowi z Ośrodka Sanatoryjnego „Dąbrówka” za miłą i życzliwą opiekę lekarską, pielęgniarską, gospodarczą oraz za skutecznie i mile przeprowadzane zabiegi rehabilitacyjno – lecznicze, za czyste otoczenie terenu ośrodka sanatoryjnego, dziękują…

… WDZIĘCZNI KURACJUSZE Z POKOI 108,113,114,206,218, 03.2015

Dziękuję za zbawienne zabiegi, za miłą atmosferę w całym Uzdrowisku oraz za bardzo dobre warunki lokalowe w „Dąbrówce”. Życzę całemu personelowi wielu sukcesów zawodowych, nieustającego rozwoju uzdrowiska, zadowolonej rzeszy kuracjuszy oraz zawsze pięknej pogody w tej uroczej Kotlinie Kłodzkiej.

ELŻBIETA, 09.11.2014

Bardzo, bardzo dziękuję za profesjonalną, miłą obsługę, przemiłe panie pielęgniarki, cudowną atmosferę w całym Sanatorium „Dąbrówka”. Polecamy to miejsce z całych sił. Wrócimy tu w następnym roku.

M. Z WROCŁAWIA, 08.2014

Dziękujemy za miłą, fachową obsługę, jaką zapewniliście nam w Waszym pięknym sanatorium „Willa Dąbrówka”. Z przyjemnością wrócimy do Was z naszymi znajomymi i przyjaciółmi.

W. K. Z WROCŁAWIA. 08.2014

„Miej serce i patrzaj w serce” Dziękuję Pani dr Aleksandrze Sędziak i całemu personelowi wszystkich szczebli za wypełnienie treścią przesłania Adama Mickiewicza. Znakomicie połączyliście zawodowy profesjonalizm ze stworzeniem, nam, kuracjuszom rodzinnej atmosfery. W poradnikach piszą, że Długopole- Zdrój jest perełką wśród miejscowości uzdrowiskowych. Ale to nie tylko miejsce, lecz przede wszystkim Wasza oddana służba stanowi prawdziwość tego stwierdzenia. Dlatego „nominuję” Panią Doktor tytułem Ordynatora Roku oraz do nagrody Orderu Uśmiechu, a cały personel niech stanowi wzór do naśladowania innym.

WDZIĘCZNA PACJENTKA DOROTA, 17.05.2014

Dziękujemy za wspaniałą opiekę Pani dr Aleksandrze Sędziak, wszystkim paniom pielęgniarkom i innym osobom, które przyczyniły się do poprawy naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Pobyt w Długopolu to dla nas idylla, która służy nam na długi czas. Z wyrazami podziękowania…

MAŁGORZATA I ROBERT, 05.2014

Serdecznie dziękujemy za wspaniały pobyt w „Dąbrówce” (już drugi) i miłą obsługę. Mamy nadzieję, że tu ponownie wrócimy.

HALINA, JAN, STEFANIA, 05.2014

Serdecznie dziękujemy za miły pobyt w Długopolu. Jesteśmy pod wrażeniem bardzo miłej i profesjonalnej opieki, zarówno pod kątem zdrowotnym jak i obsługi. Życzymy całemu personelowi wszystkiego dobrego, a sobie szybkiego powrotu do tej oazy spokoju.

JANINA I ANDRZEJ, 05.2014

Dla naszego zdrówka – najlepsza „Dąbrówka”. Kuracjuszu, Hej! „Dąbrówka” jest okey!

W WIERSZOKLETY RYMACH BARBARA I ROMAN Z WLKP. GOSTYNIA, 05.2014

Na ręce Pani Dyrektor dr A. Sędziak składamy serdeczne podziękowania za wspaniałą opiekę lekarsko – pielęgniarską i obsługę hotelarsko – gastronomiczną podczas pobytu na turnusie sanatoryjnym. Pobyt w sanatorium ‘Dąbrówka’ był dla nas przyjemnością przede wszystkim ze względu na wysoką jakość zabiegów leczniczych. Dziękujemy także za miły uśmiech i życzliwe podejście całej kadry, które emanuje na kuracjuszy. Spędzone tu chwile będziemy zawsze mile wspominać. Życzymy, by Wasza praca była jeszcze bardziej doceniona przez władze uzdrowiska i NFZ.

URSZULA I ROMAN Z LUBINA, 05.2014

Tak pięknego ośrodka życzyć możemy sobie zawsze. Było tu rodzinnie, uzdrowiskowo, spokojnie, smacznie i rodzinnie. Warunki doskonałe – jak w domu. Pogoda jak na zamówienie. Wyjeżdżamy zadowoleni, wypoczęci, zrelaksowani, z myślą o tym, że kiedyś będziemy mogli tu powrócić.

ZIELONA GÓRA, POZNAŃ, 04.2014

Dziękujemy za miły, spokojny pobyt w uzdrowisku Długopole – sanatorium „Dąbrówka”. Wypoczywa się tutaj przyjemnie, w ciszy i pod miłą, troskliwą opieką wspaniałej, empatycznej dr Aleksandry Sędziak, wszystkich pielęgniarek oraz całego zespołu pracowników. Wyjeżdżamy zadowoleni, wypoczęci i zdrowi. Bardzo chętnie powrócimy do Dąbrówki.

BARBARA, ZOFIA, HENRYK (CZĘSTOCHOWA, BYTOM), 28.03.2014

Trudno mi wyrazić wielką wdzięczność dla całej „armii”, która pracowała na mój wypoczynek fizyczny i duchowy. Podpisuję się pod wszystkimi pochwałami (jakże zasłużonymi), które są na poprzednich kartach tej księgi. Napiszę tak: „chcesz być szczęśliwy jedną godzinę – upij się, chcesz być szczęśliwy jeden rok – ożeń się, chcesz być szczęśliwy całe życie – przyjeżdżaj często do Długopola na kuracje lecznicze.” Pociągnę za sobą łańcuszek zachęconych przeze mnie osób do Długopola.

CECYLIA, 21.09.2013

Szczęście człowieka na ziemi zaczyna się dlań wtedy, gdy zapominając o sobie zacznie żyć dla innych” (Mikołaj Gogol)… i tak jest w Długopolu. Dziękujemy za 21 wspaniałych dni spędzonych w „Dąbrówce”, całemu personelowi medycznemu i wszystkim pozostałym służbom, za wspaniałą opiekę, serdeczne uśmiechy i miłe słowa. Wysoki poziom wykonywanych zabiegów, bogatą bazę zabiegową, liczne urządzenia pozwalające na stosowanie unikatowych zabiegów pozwoliły odzyskać nam zdrowie. Jesteśmy przekonani, że zregenerowane siły zachowamy na długi okres czasu. Będzie nam natomiast brakowało czystej, bogatej w minerały wody z tutejszych unikatowych źródeł.

WDZIĘCZNI KURACJUSZE TURNUSU 22.07-12.08.2013

W tym sanatorium jest w serialu „Na dobre i na złe”. Jestem pierwszy raz w sanatorium. Przyjechałam z nastawieniem jakie się ma do Służby Zdrowia w Polsce. I co?? Ten pobyt to coś co mogło mi się zdarzyć cudownego od pięciu lat. Brak mi określenia jak było mi tu dobrze. Nikt w życiu, oprócz oczywiście mojej mamy, tak o mnie nie dbał. Karmiono mnie sprzątano, kąpano, wirowano. Super. Czułam się jak w innym świecie. Szanowne Panie! Dziękuję Wam bardzo za wszystko co tu przeżyłam. Ani jednego dnia nie byłam smutna ani niezadowolona. Na pewno tu wrócę. Tu jest ślicznie i dobrze.

JOLANTA, 20.07.2013

Serdecznie dziękujemy dr A. Sędziak i całemu personelowi medycznemu za wspaniałą opiekę. Paniom ze stołówki za bardzo smaczne posiłki. Jesteśmy szczęśliwi mogąc korzystać z kuracji sanatoryjnej w Długopolu. Mamy nadzieję, że tu jeszcze wrócimy.

ANNA I HENRYK (KURACJUSZE Z RUDY ŚLĄSKIEJ), 20.07.2013

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Skończył się również nasz pobyt w sanatorium „Dąbrówka”, a szkoda. Będzie nam brakowało miłego towarzystwa kuracjuszy, życzliwości ze strony obsługi medycznej, a szczególnie pani doktor. Dziękujemy całemu personelowi na stołówce i dbającemu o czystość. Wszystkim bardzo dziękujemy. Gdyby to od nas zależało chętnie byśmy wrócili do „Dąbrówki”.

KURACJUSZE Z TURNUSU 30.06.2013 – 21.07.2013

Dziękujemy za cudowne przeżycia. Chętnie tu wrócimy.

BRYGIDA, DOROTA, ZDZISŁAWA, 29.06.2013

Nasz pobyt w Długopolu w Sanatorium „Dąbrówka” to nie tylko kuracja, to doświadczenie wzorowej organizacji, życzliwości, troski, solidności, oddania, …….. i wiele można jeszcze pisać. Z całą odpowiedzialnością, mając porównanie z innymi ośrodkami, oceniamy bardzo wysoko począwszy od recepcji po personel pomocniczy fachowość, kulturę osobistą, takt zawodowy i troskę o pacjenta. Gratulujemy Dyrekcji takiego personelu i takiego profesjonalizmu w zarządzaniu, kierowaniu i organizowaniu tego typu placówki. To nie reforma! To ludzie tworzą klimat, znając swoje powołanie. Dziękujemy za bezinteresowność lekarza, pielęgniarek, za ich chęć pomocy. Wszystkim życzymy zdrowia i dobra ludzkich spojrzeń z których rodzą się najpiękniejsze kwiaty.

KURACJUSZE Z POKOJU 215, 06.2013

Po raz ósmy jestem w Długopolu – Zdroju, i jak dotychczas pisałam: pobyt tutaj, w tej bajkowej miejscowości czyni cuda. Dziękujemy pani Doktor Sędziak za miłą obsługę i zaordynowanie odpowiednich zabiegów, które stawiają na nogi. Dziękujemy wszystkim paniom fizjoterapeutkom za cierpliwość, zabieganie przy kuracjuszach, za spokój, który okazują każdej osobie i pogodę ducha – tak trzymać. Dziękujemy również paniom ze stołówki za dobre, smaczne, świeże posiłki. Dziękujemy panu kierowcy, który wyjechał po nas na stację. Było to dla nas bardzo miłe, bo byłyśmy zmęczone po 10 godz. jazdy – a tu miła niespodzianka. Mogłabym dużo jeszcze pisać bardzo dobrych słów, ale zabraknie mi kartki. Podsumowując wszystko: dziękujemy za przepiękne Długopole, za wspaniałych ludzi, za urokliwe widoki. Kochamy Was i jeszcze na pewno nie raz do Was wrócimy. Dziękujemy za bardzo miły pobyt w naszej „Dąbrówce”.

LIDKA I ZOSIA (WARSZAWA), 15.05.2013

Wszystko co dobre szybko się kończy! Dla nas był to czas, o którym będziemy z tkliwością wspominać, o wszystkim co zaznałyśmy w „Dąbrówce”. Wracamy do domu wypoczęte, zadowolone i zdrowsze! Dziękujemy bardzo serdecznie za wspaniałe zabiegi, profesjonalną obsługę, życzliwość i uśmiech całego personelu. Życzymy wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. Dziękujemy!!!

ELŻBIETA I KRYSTYNA, 14.05.2013

Podziękowania za czas spędzony w oazie spokoju, za zabiegi przywracające zdrowie oraz za smaczne posiłki.

HENRYKA Z WARSZAWY I ANNA, 23.04.2013

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które otoczyły nas troskliwą opieką: pani doktor, paniom pielęgniarkom, paniom kucharkom, personelowi w gabinetach zabiegowych. Bardzo miło spędziłyśmy tutaj trzy tygodnie. Dziękujemy!!!

MARIOLA I ROMUALDA, 23.04.2013

Serdeczne podziękowania dla całego personelu sanatorium „Dąbrówka”. Bardzo miło i w serdecznej atmosferze spędziłam tutaj 3 tygodnie. Bardzo dziękuję.

WANDA (JELCZ-LASKOWICE), 23.04.2013

Wyjeżdżając z miłymi wspomnieniami z pobytu w sanatorium „Dąbrówka” serdecznie pragnę podziękować całemu personelowi medycznemu i gospodarczemu a w szczególności: Pani dr Aleksandrze Sędziak za rzeczowość, życzliwość i odpowiednio dobrane zabiegi, po których czułem się wspaniale, Paniom z Dyżurki Pielęgniarek za gotowość do pomocy i cierpliwość w obsłudze kuracjusza przychodzącego o każdej porze, Paniom z obsługi jadalni za uprzejmą pomoc i uśmiech przy serwowaniu posiłków, Paniom wykonującym zabiegi, Zespołowi dietetycznemu za jakość i smak przygotowywanych potraw. Byłem pod wrażeniem jak bardzo mogą być smaczne potrawy dietetyczne. Jak trafnie zauważył poeta (L.J. Kern): sanatorium dla pacjenta to jest takie miejsce: „…Gdzie wykurują go jak trzeba aby zdrowy mógł iść do nieba”. Rzeczywiście, czuję się po tym pobycie dużo zdrowszy, pełen energii, a licząc że w nieodległej przyszłości będę miał znowu możliwość przyjazdu do Długopola – pozostaję z szacunkiem.

STANISŁAW Z ZABRZA, 15.02 – 08.03.2013

Nie spodziewaliśmy się, że na przełomie stycznia i lutego, a do tego przy niezbyt sprzyjającej pogodzie można miło i radośnie spędzić czas. A wszystko dlatego, że spotkaliśmy tu wspaniałych, życzliwych ludzi, którzy otoczyli nas dobrą opieką. Dziękujemy: pani doktor, paniom pielęgniarkom, paniom kucharkom i kelnerkom, obsłudze sprzątającej, personelowi w gabinetach zabiegowych. Będziemy polecać „Dąbrówkę” przyszłym kuracjuszom.

SZCZERZE O TYM MÓWIĄ CI, KTÓRZY GOŚCILI W TURNUSIE 25.01.2013- 15.02.2013

Serdeczne podziękowania za pobyt w sanatorium „Dąbrówka” dla pani dr Sędziak za profesjonalnie dobrane zabiegi i serdeczne zainteresowanie kuracjuszami. Dla personelu medycznego, rehabilitantów, personelu stołówki i gospodarczego za miłe podejście i uśmiech. Przyjemnie, smacznie, czysto i wygodnie. Odpowiednio wyposażone pokoje. Dziękujemy – jesteśmy zadowoleni i wypoczęci. Nie było czasu na nudę. Powietrze zdrowe i czyste, okolica urocza. Będziemy długo wspominać Długopole – Zdrój.

KURACJUSZE Z KONINA I TURKU, 14.02.2013

To nasz pierwszy Sylwester jako małżeństwo. Przypadkiem znaleźliśmy Waszą ofertę. Nieświadomi przyjechaliśmy do Was. Podczas pobytu sylwestrowego byliśmy pod wielkim wrażeniem jedzenia, przesympatycznej obsługi, atrakcji, ogniska i zabiegów. Bardzo dziękujemy, że nas zaskoczyliście -:) W Nowym Roku 2013 życzymy radości, szczęścia oraz dużo gości i kuracjuszy. Bo warto u Was być!!!!! Dziękujemy -:)

MAGDALENA I KLAUDIUSZ, 01.01.2013

Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, serdeczną atmosferę, życzliwość i profesjonalną obsługę. Z pewnością tu wrócimy. Specjalne podziękowanie za wspaniałego Sylwestra. Z pewnością dzięki wam ten Nowy Rok będzie dla nas udany. Korzystając z okazji składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w 2013 roku.

AGATA I WOJTEK, LUCYNA I KAZIMIERZ, 01.01.2013

Już dobiegł koniec kuracji, zdrowie podreperowane, czas powrócić w rodzinne strony. Pozostaną na długo miłe wspomnienia. Gorące podziękowania dla całego personelu uroczej „Dąbrówki”: Pani Doktor za doskonale dobrane zabiegi, paniom pielęgniarkom za całodzienne i nocne czuwanie, rehabilitantom za cierpliwość, miłym kelnerkom i kucharkom za urozmaicanie diety, paniom pokojowym za czystość w pokojach. Życzę wszystkim zdrowia i powodzenia na każdym etapie życia!

WDZIĘCZNA KURACJUSZKA GRAŻYNA, 05.11.2012

Długopole-Zdrój położone w malowniczej krainie górskiej to moje ulubione miejsce. Obecnie jestem czternasty raz tutaj, po ciężkiej, przebytej chorobie stanęłam na nogi. Za troskliwą opiekę serdecznie dziękuję pani Doktor, pielęgniarce Dorotce oraz pozostałym pielęgniarkom, a także miłym paniom na zabiegach, które jak mrówki spieszą do nas z pomocą. Wszystkim, których ominęłam bardzo, bardzo dziękuję. Nigdy nie zapomnę o tym magicznym miejscu jakim jest Długopole-Zdrój (spokój, śpiew ptaków…). Życzę wam wytrwałości, pomyślności, uśmiechu oraz dużo zdrowia!

TERESA, 03.11.2012

Bardzo dziękuję za dobrą opiekę medyczną, paniom rehabilitantkom za dobrą obsługę i uśmiech na twarzy, kucharkom za smaczne jedzonko a miejscowości Długopole – Zdrój za ciszę i czyste powietrze.

JANINA Z KAMIENNEJ GÓRY, KATARZYNA Z WARSZAWY, STEFANIA Z GDAŃSKA, 10.10.2012

Bardzo dziękujemy za bardzo dobrą opiekę medyczną. Życzymy wszystkiego dobrego.

IRENA I BARBARA, 19.08.2012

Serdeczne podziękowania za opiekę lekarsko – pielęgniarską, za fachową bardzo miłą obsługę. Dziękujemy za ciszę i spokój, za cudowne czyste powietrze. Przyjeżdżam do Długopola od 2005 roku. Widzę jak Długopole zmieniło się na lepsze. Życzę dalszej pomyślności i wytrwałości – najpiękniejsza jest Ziemia Kłodzka – Długopole. Jeszcze raz dziękujemy za miły pobyt.

LIDKA I ZOSIA Z WARSZAWY, 26.06.2012

Szanowne Panie! Jesteście mistrzyniami w kuchni i na stołówce. Bardzo dużo razy korzystałam z dietetycznych kuchni ale Pań jest najsmaczniejsza! Panie kelnerki są bardzo profesjonalne, można z przyjemnością sobie pojeść. Życzę wszystkim Paniom zdrówka.

EWA Z POZNANIA, 23.05.2012

Szanowne Panie! Bardzo dziękuję za miło spędzony czas w serdecznej, rodzinnej atmosferze, za fachową, miłą obsługę, fachową rehabilitację, smaczne jedzenie. Wszystko co miłe i upragnione niech w Waszym życiu będzie spełnione. Personelowi medycznemu i gospodarczemu „Dąbrówki” dziękuje…

MARIA Z BYDGOSZCZY, 15.05.2012.

Długopole – Zdrój to piękne, spokojne i tajemnicze miejsce, gdzie wydaje się że czas stoi w miejscu. Dziękujemy za każdy dzień spędzony w „Dąbrówce”, za cudowne chwile wypełnione radością, super opieką oraz wspaniałym towarzystwem. Wspomnienia pozostaną w naszych sercach… Życzymy powodzenia.

MARIA I JERZY ZE ŻNINA, 14.05.2012

Bardzo jesteśmy zadowoleni z pobytu w tutejszym Ośrodku, z fachowej i miłej obsługi personelu medycznego i pozostałego. Szczególnie smakowały nam zupki. Będziemy waszymi ambasadorami rozgłaszającymi walory tutejszego ośrodka i miejscowości. Dziękujemy.

MAŁGOSIA I PAWEŁ Z BYTOMIA, 14.05.2012

Bardzo miło i w serdecznej atmosferze spędziliśmy pobyt. Dziękujemy za dobrą obsługę personelowi medycznemu i gospodarczemu „Dąbrówki”.

ANTONI I WANDA, 14.05.2012

W „Dąbrówce” jest jak u Pana Boga za piecem, zdrowo, miło i wesoło. Zdrowia, szczęścia, pomyślności – niech odejdą precz troski, smutki i gorycze. Z głębi serca życzę personelowi medycznemu i gospodarczemu „Dąbrówki”.

BRONISŁAW Z POLIC, 09.05.2012
„Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2017.880 tj. z późń. zm). Bez zgody Właściciela strony zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.”