Loading...

Witamy na naszej stronie internetowej. Niestety, Twoja wyszukiwarka nie spełnia wymogów współczesnego kodowania. Zaktualizuj swoją wyszukiwarkę lub pobierz inną:

 1. Google Chrome pobierz
 2. Firefox pobierz
plende
Kontrast: A A
Czcionka: A A+ A++
ZABIEGI PEŁNOPŁATNE BEZ ORDYNACJI LEKARSKIEJ
74 813 90 40

Rezerwacja i planowanie zabiegów:

+48 74 813 90 40
karol.planowanie@uzdrowisko-ladek.pl

 Informujemy, iż wybrane zabiegi w Długopolu-Zdroju dostępne są bez skierowania lekarskiego 

 • Osoby chcące skorzystać z pełnopłatnych zabiegów niewymagających ordynacji lekarskiej zapraszamy do Zakładu Przyrodoleczniczego „Karol” ( +48 74 813 90 40) w celu ustalenia terminu realizacji zabiegów.
PRZYCHODNIA UZDROWISKOWA – AMBULATORYJNE LECZENIE PEŁNOPŁATNE
74 813 90 91

Rejestracja na wizyty lekarskie: +48 74 813 90 91

Rezerwacja i planowanie zabiegów:

+48 74 813 90 40
karol.planowanie@uzdrowisko-ladek.pl

Długopole-Zdrój to uzdrowisko specjalizujące się w terapii schorzeń narządu ruchu, chorób przewodu pokarmowego, w tym chorób wątroby i dróg żółciowych, schorzeń metabolicznych, cukrzycy oraz chorób naczyń obwodowych.

Zapraszamy na zabiegi osoby odczuwające dolegliwości trawienne i problemy metaboliczne, pacjentów po przebytych urazach i operacjach, osoby cierpiące na bóle stawów, kręgosłupa i problemy krążeniowe oraz wszystkich, którzy chcą szybko zregenerować siły, odzyskać witalność i poprawić ogólną kondycję.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty zabiegowej naszego Uzdrowiska LISTA ZABIEGÓW DŁUGOPOLE

SZCZEGÓLNIE POLECAMY: unikatowe suche kąpiele w CO2, naturalne kąpiele mineralne, innowacyjne zabiegi fizykalne, zabiegi borowinowe, gimnastykę leczniczą, masaże, zabiegi relaksacyjne

 • Kuracjuszy ambulatoryjnych pełnopłatnych w Długopolu – Zdroju przyjmują lekarze w obiektach szpitalnych i sanatoryjnych od poniedziałku do piątku – wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty. Przed wizytą lekarską zapraszamy Państwa do dyżurki pielęgniarskiej wyznaczonego obiektu w celu rejestracji.
 • Dla ułatwienia skorzystania z pełnopłatnych zabiegów długopolskich wymagających ordynacji lekarskiej przygotowany został druk skierowania na zabiegi . Wystarczy wydrukować wybrane skierowanie i udać się do swojego lekarza rejonowego, który – przy braku przeciwwskazań – może zaordynować wybrane zabiegi.
 • Osoby chcące skorzystać z leczenia pełnopłatnego posiadające już skierowanie na zabiegi wystawione przez lekarza (POZ lub specjalistę) zapraszamy do Zakładu Przyrodoleczniczego „Karol” ( +48 74 813 90 40) w celu ustalenia terminu realizacji zabiegów.
 • Informujemy, iż wybrane zabiegi w Długopolu-Zdroju dostępne są bez skierowania lekarskiego (cennik zabiegów ). Osoby chcące skorzystać z pełnopłatnych zabiegów niewymagających ordynacji lekarskiej zapraszamy do Zakładu Przyrodoleczniczego „Karol” ( +48 74 813 90 40) w celu ustalenia terminu realizacji zabiegów.
PRZYCHODNIA UZDROWISKOWA – UZDROWISKOWE LECZENIE AMBULATORYJNE ZE SKIEROWANIEM NFZ
74 813 90 91

Informacja i rejestracja: w Długopolu-Zdroju: +48 74 813 90 91

 • Informujemy, iż Spółka „Uzdrowisko Lądek – Długopole” ma podpisaną umowę na tę formę leczenia wyłącznie w Lądku-Zdroju oraz wyłącznie z Dolnośląskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ.
 • Kuracjuszy ambulatoryjnych w ramach Uzdrowiskowego Leczenia Ambulatoryjnego lekarz specjalista przyjmuje od poniedziałku do piątku (wymagana telefoniczna lub osobista rejestracja na wizytę lekarską).
 • Uzdrowiskowe leczenie ambulatoryjne trwa od 6 do 18 dni zabiegowych (zależnie od decyzji NFZ).
 • W ramach leczenia uzdrowiskowego ambulatoryjnego oddział NFZ pokrywa koszty badań lekarskich i trzech zabiegów dziennie. Pacjent we własnym zakresie pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia. Kuracjuszom ze skierowaniem na leczenie w trybie ambulatoryjnym oferujemy zakwaterowanie i wyżywienie w naszych obiektach (rezerwacja pobytu: +48 74 813 90 51).

Aby skorzystać z takiej formy leczenia, należy:

 • poprosić swojego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego lub specjalistę o wystawienie skierowania na leczenie uzdrowiskowe ambulatoryjne
 • potwierdzić skierowanie w Wojewódzkim Oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia
 • potwierdzić telefonicznie otrzymanie skierowania do Uzdrowiska Długopole-Zdrój i zarejestrować się na wizytę do lekarza: +48 74 813 90 91.
 • +48 74 813 90 51 +48 74 813 90 45
„Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2017.880 tj. z późń. zm). Bez zgody Właściciela strony zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.”