Loading...

Witamy na naszej stronie internetowej. Niestety, Twoja wyszukiwarka nie spełnia wymogów współczesnego kodowania. Zaktualizuj swoją wyszukiwarkę lub pobierz inną:

  1. Google Chrome pobierz
  2. Firefox pobierz
plende
Kontrast: A A
Czcionka: A A+ A++

Serdecznie zapraszamy na kurację
do Uzdrowiska Długopole-Zdrój!
 

Długopole-Zdrój to uzdrowisko specjalizujące się w terapii schorzeń narządu ruchu, chorób przewodu pokarmowego, w tym chorób wątroby i dróg żółciowych, schorzeń metabolicznych, cukrzycy oraz chorób naczyń obwodowych.

Koszt tygodniowego pobytu w pokoju dwuosobowym:

ONDRASZEK : od 973 zł

MIESZKO : od 1015 zł

WILLA DĄBRÓWKA : od 1050 zł

 

  • +48 74 813 90 51 +48 74 813 90 45

Osoby dbające o swoje zdrowie, które chcą – bez długiego oczekiwania na uzyskanie skierowania – zregenerować siły oraz odzyskać dobrą kondycję zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty leczniczej i wypoczynkowej naszego Uzdrowiska:

„Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2017.880 tj. z późń. zm). Bez zgody Właściciela strony zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.”