Loading...

Witamy na naszej stronie internetowej. Niestety, Twoja wyszukiwarka nie spełnia wymogów współczesnego kodowania. Zaktualizuj swoją wyszukiwarkę lub pobierz inną:

  1. Google Chrome pobierz
  2. Firefox pobierz
Kontrast: A A
Czcionka: A A+ A++

Ogłoszenie o pracy

z dnia  01-09-2020r

„ Uzdrowisko Lądek-Długopole” Spółka Akcyjna w Lądku Zdroju zatrudni Kierownika Administracyjnego obiektów w Długopolu – Zdroju :

 Wymagania :

  • wykształcenie wyższe co najmniej I stopnia ( licencjat),
  • umiejętność kierowania zespołem pracowniczym,
  • komunikatywność; asertywność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zadania :

  • Nadzór nad stanem technicznym, sanitarno-porządkowym, estetycznym obiektów oraz ich
  • Utrzymywanie obiektu w gotowości do świadczenia usług hotelarskich i biurowych.
  • Współuczestniczenie w realizacji wykorzystania miejsc hotelowych w Spółce.
  • Organizowanie, koordynowanie i nadzór pracy podległego personelu zgodnie z zasadami racjonalnej gospodarki oraz przepisami prawa pracy.

Zgłoszenia kandydatów powinny zawierać :

  1. list motywacyjny,
  2. CV.
  3. dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i doświadczenie.

Przewidywany termin zatrudnienia 15-09-2020r.

Kandydaci proszeni są o złożenie dokumentów wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych w terminie do dnia  10-09-2020r na adres:

„Uzdrowisko Lądek-Długopole” S.A.  57-540 Lądek Zdrój ul. Wolności 4

e-mail : kadry@ uzdrowisko-ladek.pl , tel.748146227 w.233

“Uzdrowisko Lądek-Długopole” Spółka Akcyjna

zatrudni w Lądku-Zdroju:

  • PIELĘGNIARKĘ – wymagania: prawo wykonywania zawodu, orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Forma zatrudnienia do wyboru: umowa o pracę lub umowa zlecenia

Osoby zainteresowane prosimy  o kontakt:

tel. 748 146 227 w. 233,  sekretariat@uzdrowisko-ladek.pl

„Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2017.880 tj. z późń. zm). Bez zgody Właściciela strony zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.”